EN YT FB
flowers flowers 2 3

Zabiegi odmładzające

Lifting twarzy

Chirurgia plastyczna ma wiele twarzy. Może polegać na kompleksowych operacjach lub modelowaniu poszczególnych elementów. Zależnie od potrzeb i oczekiwań pacjentów nasi specjaliści tak dobierają zabiegi, aby po nich na twarzach gościł przede wszystkim Państwa uśmiech.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Korekcja powiek

W efekcie postępującego zwiotczenia skóry i pozostałych struktur anatomicznych dochodzi do powstania zwisających fałdów skóry na powiekach górnych, głębokich bruzd w okolicach powiek dolnych oraz uwypukleń tworzonych przez przepukliny tłuszczowe, zawierające tłuszcz oczodołowy przeciskający się przez osłabione septum do warstwy podskórnej.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Podniesienie brwi

Lifting czoła i skroni pozwala na odmłodzenie górnej 1/3 twarzy. Uzyskuje się to dzięki podniesienie brwi, uniesienie opadających powiek górnych oraz redukcję zmarszczek czoła. Najbardziej radykalnym zabiegiem jest nacięcie w okolicy czołowo-skroniowej i podpreparowanie skóry aż do poziomu górnego brzegu oczodołu. Zakładane są niewchłanialne szwy na wysokości brwi, następnie doszywane do rozcięgna i okostnej wysoko w okolicy skroniowej.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Plastyka szyi

Wraz z wiekiem skóra na twarzy i szyi zaczyna traciać swoją jędrność i elastyczność, przez co ulega zwiotczeniu. Zwiotczenia mięśnia szerokiego szyi – platyzmy powoduje powstanie podłużnych, często asymetrycznych fałdów na przedniej powierzchni szyi, biegnących od okolicy podżuchwowej, do dołu w kierunku obojczyków praz utworzenie się głębokich poprzecznych bruzd.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.