EN YT FB
flowers flowers 2 3

O szpitalu

W szpitalu Medfemina wykonywany jest szeroki zakres zabiegów  chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. W znieczuleniu ogólnym, analgosedacji  i w znieczuleniu miejscowym przeprowadzane są zabiegi odmładzające i  korekcyjne, w naszym ośrodku leczymy chorych z niektórymi wadami wrodzonymi, nowotworami,  zniekształceniami i bliznami pooperzeniowymi i pourazowymi.

Posiadamy nowoczesny blok operacyjny z własną klimatyzacją i sterylizacją. Dążymy do tego, aby spełniał on najwyższe standardy, zgodne z normami światowymi. Komunikacja  pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami bloku operacyjnego kontrolowana jest przez system bezdotykowy. Po operacji Pacjenci pozostają na salach intensywnego nadzoru pooperacyjnego, a następnie są przekazywani na oddział gdzie zapewniamy profesjonalną opiekę pielęgniarską i komfortowy pobyt w okresie rekonwalescencji.

Zabiegi w naszym Szpitalu przeprowadzają doświadczenie specjaliści chirurgii plastycznej. W trakcie  poprzedzającej  konsultacji szeroko omawiane są zagadnienia związane z planowaną operacją.