EN YT FB
flowers flowers 2 3

O szpitalu

W szpitalu Medfemina Beauty wykonywany jest szeroki zakres   zabiegów  chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. W znieczuleniu ogólnym, analgezji  i w znieczuleniu miejscowym przeprowadzane są zabiegi odmładzające i  korekcyjne, w naszym ośrodku leczymy chorych z niektórymi wadami wrodzonymi, nowotworami,  zniekształceniami i bliznami pooperzeniowymi i pourazowymi.

Posiadamy nowoczesny blok operacyjny z własną klimatyzacją i sterylizacją. Spełnia on najwyższe standardy, zgodne z normami światowymi. Komunikacja  pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami bloku operacyjnego kontrolowana jest przez system bezdotykowy. Po operacji Pacjenci pozostają na salach intensywnego nadzoru pooperacyjnego, a następnie są przekazywani na oddział gdzie zapewniamy profesjonalną opiekę pielęgniarską i komfortowy pobyt w okresie rekonwalescencji.

Zabiegi w naszej Klinice przeprowadza  doświadczony specjalista chirurg plastyk prof. dr hab. Piotr Wójcicki. W trakcie  poprzedzającej  konsultacji omawiane są wszystkie zagadnienia związane z planowaną operacją. W dniu przyjęcia jeszcze raz ustalane są wskazania i cele operacji oraz  zakładana jest dokumentacja medyczna.