EN YT FB
flowers flowers 2 3

Twarz/ głowa

Korekcja nosa

Korekcja nosa zwaną rhinoplastyką ma na celu poprawienie wyglądu i proporcji nosa, uwydatniając harmonię rysów twarzy i poprawiając samoocenę. Zabieg nosa w większości przypadków przeprowadzany jest ze względów estetycznych. Zabiegowi mogą poddać się pacjenci w każdym wieku pod warunkiem, że rozwój i wzrost nosa jest zakończony.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Korekcja powiek

Plastyka powiek inaczej blefaroplastyka to zabieg polegający na wycięciu nadmiaru skóry wraz z warstwą mięśnia okrężnego oka z obu powiek, usunięciu przepuklin tłuszczowych i wzmocnieniu septum powieki dolnej. Opadające powieki górne to problem powstający w związku zezwiotczeniem skóry powiek i opadaniem tkanek czoła brwi. Skutkiem utraty elastyczności skóry powieki dolnej są „worki pod oczmi”.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Lifting twarzy

Lifting twarzy to zabieg, którego celem jest naciągnięcie obwisłej twarzy a także redukcję zmarszczek. Wraz z wiekiem skóra zaczyna traciać swoją jędrność i elastyczność, przez co szybciej się starzeje. Pojawiają się zmarszczki, bruzdy oraz zmienia się ogólny owal twarzy – w okolicy żuchwy gromadzi się nadmiar zwiotczałej skóry, usta i brwi tracą dawny kształt a powieki wraz z policzkami opadają.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Podniesienie brwi

Podniesienie brwi to zabieg, który dotyczy korekcji 1/3 górnej części twarzy. Zabieg ma na celu podniesienie lini brwi oraz ogólną redukcję zmarszczek czoła. Zabieg podnosi łuki brwiowe oraz koryguje pionowe i poziome linie, które powstają w wyniku marszczenia brwi. Wskazaniem do zabiegu podniesienia brwi są opadające w wyniku starzenia brwi a także asymetria oraz zmiany w obszarze kości i tkanki tłuszczowej.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.