EN YT FB
flowers flowers 2 3

Mgr Mateusz Leroch

Mateusz Leroch – fizjoterapeuta chirurgii plastycznej
Fizjoterapia po zabiegach plastycznych daje pacjentkom poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że rekonwalescencja po zabiegu przebiega sprawnie. Już w pierwszej dobie po zabiegach plastycznych pracuję z pacjentkami, aby wiedziały jak bezpiecznie poruszać się i przemieszczać po operacji. Jest to bardzo ważne, aby
zapewnić prawidłowe warunki dla gojenia i regeneracji operowanej okolicy ciała. Każdy zabieg z zakresu chirurgii plastycznej to inne zalecenia dla pacjentki.


Rekonwalescencja po zabiegach różni się i zależna jest od operowanej części ciała. Dlatego każda pacjentka dostaje ode mnie jasno przedstawione informacje co może robić, a czego unikać po zabiegu jaki przeszła. Wiedza o tym kiedy i jak wrócić do ulubionych aktywności czy pracy zawodowej po operacji plastycznej jest niezbędna, aby komfortowo i bezpiecznie powrócić do codzienności.


Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i od 5 lat pasjonuję się fizjoterapią. Szkoląc się w wielu placówkach w Warszawie i Wrocławiu oraz odbywając kursy u boku moich autorytetów w fizjoterapii nabyłem doświadczenia m.in. praca z blizną po operacji, powrotu do sprawności po zabiegach. Praca i doświadczenie w fizjoterapii pozwala na pomoc tym, którzy doznali dotkliwej kontuzji, żyją z przewlekłym bólem stawu czy mięśni. Pokazuję drogę i sprawiam, że powrót do sprawności bez bólu po operacji jest przyjemnym i umacniającym procesem dla pacjenta.


Kursy:

  • Terapia manualna i igłoterapia w ujęciu klinicznym
  • Mięśniowo – powięziowa terapia szyi, barku i klatki piersiowej z drenażem limfatycznym
  • Stopa, biodro, bark – dr Ryszard Biernat
  • Masaż tkanek głębokich w ujęciu klinicznym
  •  Nowoczesne standardy rehabilitacji: Kolano i staw skokowy

Mateusz Leroch – ZnanyLekarz.pl