EN YT FB
flowers flowers 2 3

Lek. Wiktor Czyżak

Wiktor Czyżak – ZnanyLekarz.pl

Spec. chirurgii plastycznej, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Uważam, że chirurgia plastyczna zaczyna się tam, gdzie pojawia się najwyższa jakość. A ta jest możliwa tylko dzięki odpowiedniemu doświadczeniu, tysiącom godzin spędzonych przy stole operacyjnym, na specjalistycznych konferencjach i praktykach. Tak wygląda moja praca.

Jestem specjalistą Chirurgii Plastycznej, absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Na co dzień zajmuję się szeroko pojętą chirurgią plastyczną, na którą składa się zarówno chirurgia estetyczna, jak i rekonstrukcyjna. W swojej pracy szczególnym zainteresowaniem darzę chirurgię piersi, powłok brzusznych oraz twarzy. Stawiam na ciągłe doskonalenie umiejętności zawodowych, odwiedzając czołowe kliniki chirurgii plastycznej w Polsce oraz za granicą. Odbyłem szkolenia m.in. w Polanicy Zdrój, Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Łodzi oraz Bukareszcie, Bergamo czy Wiedniu. Jestem członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

W codziennej praktyce kładę nacisk na nowoczesne i bezpieczne dla pacjenta techniki operacyjne. Propaguję m.in. nowoczesne leczenie migren przy pomocy toksyny botulinowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń! tel. (71) 333 000 3 lub napisz do nas: szpital@medfemina.pl

Spec chirurgii plastycznej